Auslogics Disk Defrag Touch

Sponsorlu Bağlantılar
1.3.0.0
Sponsorlu Bağlantılar

Dokunmatik Ekranlı PC'ler İçin Disk Birleştirme Programı

Auslogics Disk Defrag Touch, dokunmatik ekranlı Windows bilgisayarlar için geliştirilmiş ücretsiz disk birleştirme programıdır. Auslogics Disk Defrag Free programı ile neredeyse eş değer özellikler sunmaktadır. Ama dokunmatik bir kullanım sunması elbet ki daha cezbedici ve görsel açıdan güzel bir görünüm olacak demektir. Sizde hemen dokunmatik bilgisayarınız için disk birleştirme yapın ve sabit diskinizi hızlandırın.

Disk Defrag Touch yepyeni Windows 8 stili arayüz tasarımı, genişletilmiş optimizasyon işlevselliği ve sabit diskinize daha iyi bakmaya yardımcı olmak için yeni eğlenceli motivasyon getiriyor.

Tam dokunmatik ekran desteği: Dokunmatik ekran PC için mükemmeldir. Dokunun, tokatlayın veya görevleri gerçekleştirmek için slayt için bir fare kullanın.

Oyun ve uygulama hızlandırma: En sevdiğiniz oyunların veya programların düzgün çalışması ve hızlı performans sağlaması için optimize edin.

Auslogics Disk Defrag Touch  ile sabit diskinizi yavaşlatan sebepleri ortadan kaldırın. Daha hızlı ve daha yüksek performanslı sisteme kavuşun. Dokunmatik ekranlı bilgisayarlar için yardımcı olacak güzel bir programdır.

Auslogics Disk Defrag Touch İçin Yorum Yap