Auslogics Registry Defrag

Sponsorlu Bağlantılar
10.1.3.0
Sponsorlu Bağlantılar

Auslogics Registry Defrag: Kayıt Defteri Birleştirme Programı

Auslogics Registry Defrag, Windows kayıt defteri alanını optimize ederek girdiler üzerinde bir birleştirme görevi gerçekleştiren ücretsiz bir kayıt defteri birleştirme programıdır.

Program başlangıç olarak sistem geri yükleme noktası oluşturur ve olası bir hatada sistemi eski haline getirebilirsiniz. Kullanmaya başladıktan sonra program kayıt defterinde bulunan verileri birleştirir ve bilgisayarınızın performansını arttırmaktadır. Program kullanma sırasında sistem CPU ve bellek’ten çok düşük bir miktarda alır.

Auslogics Registry Defrag ücretsiz olarak indirin ve çalıştırın. Reklam destekli olduğu için programı kurarken kurulum adımlarına dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Araçla alakası olmayan herhangi bir program indirmeye veya varsayılan tarayıcınız üzerinde istenmeyen değişiklik yapmaya çalışacaktır.

Kurulum adımını temiz bir şekilde geçtikten sonra tamamlayın ve programı açın. Basit ve kullanım açısından temiz bir arayüze sahiptir. Windows bilgisayarınızın kayıt defteri parçalanma istatistiklerini görüntüleyecektir. İsterseniz ayrıntılı bir şekilde inceleyebilir veya zaten çokta dikkat etmenizi gerektirmeyecek şekilde birleştirme işlemini başlatabilirsiniz.

Auslogics kayıt defteri birleştiricisi varsayılan olarak birleştirme işlemi sırasında veya sonrasında oluşabilecek herhangi bir sorunun sisteme zarar vermesini engellemek için varsayılan sistem ayarlarını geri yüklemeyi sağlayacak, birleştirme noktasından önce otomatik olarak bir geri yüklemesi noktası oluşturur. Eğer yanlış giden bir şeyler olursa kolayca oluşturulan sistem geri yükleme noktasına geri dönebilirsiniz.

Sonuç olarak kayıt defteri birleştirme için ücretsiz bir program arıyorsanız Auslogics Registry Defrag programını kullanabilirsiniz. Daha öncede söylediğim gibi kurulum adımlarına dikkat etmenizi tavsiye ediyorum.

Auslogics Registry Defrag benzeri ve diğer kayıt defteri programlara göz atabilirsiniz.

Auslogics Registry Defrag İçin Yorum Yap