AutoCAD

Sponsorlu Bağlantılar
2015
Sponsorlu Bağlantılar

Gelişmiş 3D Teknik Çizim ve Tasarım Programı

5/5, Toplam: 1 kişi

AutoCAD, dünya çapında milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılan en gelişmiş 3D teknik çizim ve tasarım programlarından biridir.

AutoCAD ile 2 boyutlu ve 3 boyutlu projeler oluşturmak, çizimler yapmak mümkündür. Geliştirilmiş olan Android ve iOS sürümleri ile mobil cihazlarınız üzerinden, her zaman her yerden CAD çizimlerinize ulaşabilirsiniz. Mobil cihazlar için uygun sürümleri aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

Sunduğu güçlü 3D modelleme sayesinde özellikle mühendisler ve mimarların kullanmış olduğu en popüler tasarım ve çizim programlarından biridir.

AutoCAD yeni geliştirmelerinde en öne çıkan özellik ise, farklı kaynaklarla oluşturulmuş olan tasarım ve çizimleri içe aktarabilir ve bu sayede bu çizimleri daha da geliştirebilirsiniz.

Grafik ve tasarım ile ilgili, elle yapabileceğiniz kapasitede gelişmiş bir teknik çizim programı arıyorsanız AutoCAD 2015 programını denemeniz gerekiyor.

AutoCAD, dünya çapında en gelişmiş teknik çizim ve tasarım programlardan birisidir.
admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

AutoCAD İçin Yorum Yap