AutoClick (Mouse Auto Clicker)

Sponsorlu Bağlantılar
2.3.0
Sponsorlu Bağlantılar

AutoClick (Mouse Auto Clicker): Otomatik Tıklama Programı

5/5, Toplam: 1 kişi

AutoClick, fare (mouse) tıklamaları ile önceden belirlemiş olduğunuz aralıklarda otomatik olarak taklit edebilen bir programdır.

Sürekli tıklamanız gereken oyunlarda yardımcı olur. Örnek verecek olursak Farmville gibi oyunlarda sürekli tıklama ister ve AutoClick ile ayarlama yaparak otomatik tıkalama yapabilirsiniz. Farmville oyununun yanı sıra Boombang ve Habbo oyunlarındada kullanabilirsiniz.Yorulmadan kullandığınız bu programın tıklama ve tekrarlama modu bulunmaktadır.

Kullanımı çok kolay bu programı kullanmaya başlamak için “Kaydet” butonuna tıklayın ve ekran üzerinde tekrarlanmasını istediğiniz hareketleri yaparak kaydedin. Kaydetme işlemi bittikten sonra “Dur” butonuna tıklayın.

Evet oyun oynayanlar, fare tıklamalarını otomatik hale getirmek ve oyundaki performansını daha da artırmak ve işlemleri daha hızlı yapmak için bu aracı kullanabilirsiniz. Sadece oyun oynamak değil, sürekli aynı işlevleri yapmak için bu özellik faydalı olacaktır.

Fare ile yaptığınız tüm işlemleri kayıt altına alabilir ve daha sonra aynı işlemleri otomatik yapmasını sağlayabilirsiniz. Bu program acemi kullanıcılar için sıkıntılar çıkarabilir. Bu nedenle fare ile sürekli aynı işlemleri yapmaktan kurtulmak isteyenler için iyi bir yardımcı olacaktır.

Mouse Auto Clicker, Facebook, runescape, maplestor’da farmville gibi web sayfalarında otomatik tıklama yapabilir. Böylece tek tek tıklamak yerine program sizin yerinize tüm işlemleri kendisi yapsın. Fareyi uzaktan kontrol etmek gibi bir his uyandıracaktır. Ne bekliyorsunuz programı hemen indirin ve denemeye başlayın.

AutoClick (Mouse Auto Clicker) İçin Yorum Yap