Autograph (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
1.7
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Autograph Uygulaması

Autograph, Windows Phone cihazlardan fotoğraf çekmek ve resimlerefotoğraflara imza atmak için yardımcı olan ücretsiz bir uygulamadır. Telefonunuzdan özel anları yakalamak ve paylaşmak için güzel bir uygulamadır. Konser, düğün, futbol maçları, doğa güzellikleri vs unutulmaz anların fotoğrafını çekmek ve imza atmak fırsatını sunmaktadır.

Windows Phone cihazın kamerasını kullanarak özel anları yakalayın, imzanızı atın ve paylaşın. Telefonunuzun albümlerindeki resimleri seçin ve imzalayın. Boş sayfa üzerinde imza atın ve paylaşın. Boş sayfanın arka plan rengini değiştirmeye izin verir. Çizgi rengini ve imza genişliğini değiştirebilirsiniz. İmza yanlış olduysa veya beğenmediyseniz kolayca silme düğmesi ile kaldırabilirsiniz.

Autograph ile hazırladığınız imzalı fotoğrafları son kez gözden geçirebilir, paylaşmadan önce imzalı resimlere efekt vermek mümkündür. Daha afili fotoğraflar çekin, imza atın, efekt verin ve paylaşın. İlla paylaşmanız gerekmez. Fotoğraflara imzanızı atın ve telefonunuza kaydedin.

Windows Phone için Autograph uygulaması ile güzel anların resimlerini çekebilir, fotoğraflara / resimlere imza eklemek ve efekt verebilirsiniz. Bu amaç için geliştirilen çok güzel bir uygulamadır. Ücretsiz bu uygulamayı kesinlikle denemenizi tavsiye ederiz. Autograph 1.7 güncellemesi ile uygulama içine imzalı resimleri kaydedebilirsiniz.

Autograph (Windows Phone) İçin Yorum Yap