AutoHotkey

Sponsorlu Bağlantılar
1.1.25
Sponsorlu Bağlantılar

Klavye, Fare, Joystick Kısayolu Oluşturma Programı

5/5, Toplam: 1 kişi

AutoHotkey klavye kısayol atma ve klavye kısayol tuşları oluşturmanızı sağlayacak ücretsiz bir programdır. AutoHotkey ile klavyemousejoystick için veya tuşları olan her hangi bir bilgisayar kumandasına dilediğiniz şekilde kısayol oluşturabilirsiniz.

AutoHotkey Windows için ücretsiz, açık kaynak kodlu bir yardımcı programdır. Bununla beraber, şunları yapabilirsiniz: Klavye tuşları ve fare tıklamasına kısayol atayarak hemen hemen her şey otomatikleşir. Klavye, joystick, ve fare için kısayol tuşları oluşturun. Hemen hemen herhangi bir tuşa, düğme veya kombinasyona bir kısayol atayabilirsiniz.

Özel veri giriş formları, kullanıcı arayüzleri ve menü çubukları oluşturun. Klavye, joystick, ve fare için tuşları ve düğmeleri yeniden eşleme yapın. WinLIRC istemci komut dosyası ile uzaktan kumanda sinyallerine yanıt verin. Mevcut AutoIt v2 komut dosyalarını çalıştırmak ve yeni yetenekleri ile onları geliştirmek. AutoHotkey yüklü olmayan bilgisayarlarda çalıştırılabilir bir EXE dosyası içine herhangi bir komut dosyası dönüştürme.

Sonuç olarak, klavye, mouse-fare, joystick veya benzeri donanımlar için kısayol ataması yapmak için AutoHotkey iyi bir seçim olacaktır.

AutoHotkey İçin Yorum Yap