AV Voice Changer Diamond

Sponsorlu Bağlantılar
9.0.26
Sponsorlu Bağlantılar

Ses Değiştirme ve Efekt Verme Programı

5/5, Toplam: 1 kişi

AV Voice Changer Software Diamond, herhangi bir kaynaktan yakalayacağı sesleri veya bilgisayarınızda mevcut olan müzik seslerini değiştirmek için harika bir programdır. Program gerçek zamanlı çalıştığı için yakalayacağı sesi hemen işleyen ve dilediğiniz şekilde ses değişikliği yapmanızı sağlayacaktır.

İnternette sohbet ederken veya sesinizin tanınmasını istemiyorsanız bu program sizin için güzel işler yapacak. Bunun yanı sıra arkadaşlarınıza bir oyun oynamak için eğlenceli bir programdır. Kısacası bir çok farklı amaçlar için geniş yelpazede ses değiştirmek seçenekleri içeriyor.

Video klipler, sunumlar, sesli mesajlar, e-tebrik kartlar gibi sesli konuşmaları değiştirin, hayvan sesleri oluşturun veya herhangi bir kişinin sesini taklit edin. Her şey sizin elinizde olacak. Seslere efekt verme veya bir çok farklı ses kategorisi arasından değiştirmek istediğiniz sesleri seçebilirsiniz.

Herhangi bir ses kaydedici ve ses editörü programı ile arabirimleri: Sony Sound Forge, Adobe Audition, Audacity, Adobe Captivate, Camtasia, GoldWave, Reaper, Soundbooth, CrazyTalk, vb desteklemektedir.

Çoğu oyun sesli sohbet sistemleri ile çalışır: Second Life, World of Warcraft, EVE Online, Rings Online, Everquest, Counter-Strike Lordu, Battlefield 2, Steam Oyun Portalı ve çok daha fazlası.

Diğer birçok sesli sohbet uygulamaları, VoIP ve anında mesajlaşma programlarıyla iyi çalışır: Skype, Ventrilo, TeamSpeak, Yahoo Messenger, MSN Live Messenger, AIM, XFire, GoogleTalk, Roger Wilco, Net2Phone, GSC, X Lite, Voxox, VoipStunt, VoipBuster, QQ, Psi, Mumber, Nimbuzz, Mohawk, Eyball Chat, Callcentric ve daha fazlası.

Ses değiştirme için AV Voice Changer Diamond programını deneyebilirsiniz.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

AV Voice Changer Diamond İçin Yorum Yap