Avast Battery Saver (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Avast Battery Saver

5/5, Toplam: 1 kişi

Avast Battery Saver, Android mobil cihazlar şarj kullanımını iyileştirmek ve batarya ömrünü uzatmak için ücretsiz uygulamadır. Battery Saver telefonunuzu kullanma şeklinizi etkilemeden, enerji tasarrufu sağlamak için ayarları otomatik olarak düzenler. Android cihazın şarj kullanımı %30 daha artsın.

Akıllı Profiller ile pilinizden daha uzun yararlanın; Avast Battery Saver telefonunuzu nasıl kullandığınızı öğrenir ve sonra ayarlarınızı ihtiyaçlarınıza uygun hâle getiren akıllı profiller oluştururken, pilinizin kullanımını uzatır.

Pilinizin kontrolü sizin elinizde olsun; Basit bir pano pilinizde ne kadar güç kaldığını gösterir, böylece önemli aramalar yapmak, mesaj göndermek veya uygulamaları kullanmak için pilde yeterli güç olup olmadığını her zaman bilirsiniz.

Kullanım süresini en yüksek seviyeye çıkarmak için Acil Durum modunu kullanın; Kısa bir zaman içerisinde pilinizi yeniden şarj edemeyeceğinizi biliyorsanız, ondan en uzun süreyle yararlanmak için acil durum modunu devreye sokun. Örneğin seyahat ederken.

Çok enerji tüketen uygulamaları gör; Gücü tüketen uygulamaları belirlemek ve kalıcı şekilde durdurmak için Uygulama Tüketimi özelliğini kullanın. Telefonunuz daha uzun dayanacaktır.

Android İçin Avast Battery Saver uygulaması ile telefonun batarya ömrü daha uzun ve şarj kullanımı daha da artsın. Android telefon şarj ömrünü uzatan program arıyorsanız bu uygulama yardımcı olacaktır.

Avast Battery Saver (Android) İçin Yorum Yap