Avast Free Antivirus 2017

Sponsorlu Bağlantılar
17.3.2290
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz ve Türkçe Avast Antivirüs Programı

3.83/5, Toplam: 6 kişi

avast! Free Antivirus 2017 kayıtlı ev ve ticari olmayan kullanıcılar için ücretsiz ve Türkçe tam bir antivirüs paketidir. Avast Free Antivirus hakkında söyleyeceğim en etkileyici şey, basit kullanıcı arayüzüdür. Bilgisayarımızdaki verileri korumak için iyi bir güvenlik programının olması gerekir. avast! Free Antivirus, ücretsiz olarak sunulan en iyi antivirüs programlardan biridir.

avast! Free Antivirus 2017 virüsten koruma yazılımı yüklemeden sonra, otomatik olarak herhangi bir kötü amaçlı program olup olmadığını kontrol etmek için hızlı ​​taramayı başlatır. avast! Free Antivirus, Windows Explorer sağ tıklama menüsü ile entegre olur ve aynı zamanda bilgisayar kullanımda değilken sisteminizi tarayan özel bir ekran koruyucu içerir.

avast! Free Antivirus ücretsiz programı 30 gün sonra ücretli sürümüne yükseltmenizi isteyecek. Tamamen ücretsiz kullanmak için 30 gün dolmadan buradan kayıt olmanız ve lisans kodu almanız gerekiyor. Kayıt olduktan sonra artık sınırsız bir şekilde ücretsiz olarak kullanmaya devam edeceksiniz.

avast! Free Antivirus programı ile bilgisayarınızda virüs taraması yapabilirsiniz. Ücretsiz antivirüs programı olsa da virüsleri kaldırma işlevi yoktur. Sadece virüsleri ve kötü amaçlı yazılımları algılar ve sizi uyarır.

Avast Free Antivirus 2017 ayrıca anti-malware, anti-spyware ve anti-rootkit koruması sağlar.

Avast Free Antivirus 2017 İçin Yorum Yap