Avast Mobile Security & Antivirus (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Avast Mobile Security & Antivirus

Avast Mobile Security & Antivirus, Android telefon ve tablet güvenliğini sağlamak için en iyi ücretsiz mobil antivirüs programlardan biridir. Sadece antivirüs özelliği değil ayrıca hırsızlık koruması da içerir.

Avast Mobil Security cihazınızı virüslerden, kötü amaçlı ve casus yazılımlardan korur. İnternet tabanlı telefon konum belirleme özelliği, kayıp telefonunuzu bulmanızı sağlar. Gelişmiş Anti-Theft bileşeninde yer alan uzaktan cihaz kilitleyebilme ve/veya hafızayı silme özelliği ile verileriniz emin ellerde. Ağ bağlantısı sayacı, uygulama yöneticisi gibi kullanışlı araçlar ve hatta güvenlik duvarı (root edilmiş telefonlarda) mobil telefonunuzu tam anlamıyla kontrol etmenizi sağlar. Tamamen ücretsiz olarak hemen indirin.

Android için Mobil Güvenlik ve Antivirüs

Antivirüs Motoru: Yüklenmiş uygulamaları, hafıza kartı içeriğini, ayrıca yeni uygulamaları ilk kez çalıştırıldıklarında, otomatik olarak tarar. Siz uykudayken otomatik tarama yapılmasını programlayın. Eksiksiz bir mobil güvenlik için SMS/dosya tarama özelliği de dahildir.

Kişisel Gizlilik Raporu & Uygulama Yöneticisi: Kurulmuş uygulamalar hakkında açıklayıcı bilgiler edinin ve uygulamalarınızın ne tür erişim haklarına sahip olduklarını ve ne yapmaya çalıştıklarını anlayın.

SMS/Arama Filtreleme: Kişisel gizliliğinizi koruyun. Size erişmelerini istemediğiniz numaraları bloke edin.

Web Kalkanı: Güvenli gezinme amacıyla kötü amaçlı yazılım bulaştırılmış linkleri ve hatta USSD numaralarını (bunlar cihazınızın belleğini geri döndürülemez biçimde silebilmektedir) bloke eder. Yanlış girilen URL adreslerini de düzeltir.

Ağ Bağlantısı Sayacı: Gelen/giden veri aktarımını ölçer.

Güvenlik duvarı (sadece root edilmiş cihazlar): Bilgisayar korsanlarının sızmasını engeller.

Uygulama Kilitleme: PIN/parmak hareketi ile herhangi 2 cihazı kilitleyin (Premium sürümünde kısıtlama yok).

Android için Anti-Theft

Çalıntı Android mobil cihazları bulma özelliği.

İnternet tabanlı bir arayüz veya SMS aracılığıyla Android telefonunuzu uzaktan kontrol edin (telefonunuzu daha sonra uzaktan kontrol etmek için şu adrese gidin: http://my.avast.com).

Haritanın üzerinde telefonunuzu bulun.

Özel verilerinizin güvenliğini sağlamak için cihazı kilitleyin, sireni etkinleştirin veya hafızasını geri döndürülemez biçimde silin.

SIM kart değiştirildiğinde bildirim alın.

Avast Mobile Security & Antivirus (Android) İçin Yorum Yap