Avast! Pro Antivirus 2015

Sponsorlu Bağlantılar
10.3.2225.1172 Final
Sponsorlu Bağlantılar

Gelişmiş Antivirüs ve Ev Ağı Koruma Programı

Avast! Pro Antivirus (Avast! Professional Edition) küçük ofis ev ofis kullanımı için komple bir antivirüs paketidir. Bu, açılmış okunabilir ve yazılabilir olan tüm dosyaları otomatik taramanın yanı sıra gerektiği gibi dosyaları veya dizinleri taramak için bir on-demand tarayıcı içerir. Buna ek olarak, bir davranış engelleyici tehlikeli eylemlerde sizi korur. Avast Pro Antivirus (avast! Professional Edition) aynı zamanda en posta istemcileri ile entegredir ve gelen giden postalar için bir e-posta tarayıcı içerir.

Komut engelleme, zamanlı önyükleme (boot) tarama, Explorer’dan sağ tıklayarak erişime, ekran koruyucu entegrasyonu, arşiv tarama ve daha fazlasını içerir. Virus Chest, yerleşik karantina ortamı sağlayarak, bulaşmış veya şüpheli dosyaları güvenle saklar.

ICSE, WestCoast Labs, VirusBulletin: Avast Pro Antivirus ürünün etkinliği bu bağımsız laboratuvarlar tarafından onaylanmıştır.

Avast! Pro Antivirus (Avast! Professional Edition) Özellikleri;

PC, Antivirüs ve ev ağı koruması:

Akıllı antivirüs: Virüslerden kötü amaçlı yazılımlara, her türlü nahoş tehdidi tespit eder. Evet, casus yazılımlar, fidye amaçlı yazılımlar ve yemleme saldırılarını bile.

Ev Ağı Güvenliği: Yönlendiriciniz doğru ayarlanmış mı? Bunu size söyleyeceğiz. Aksi durumda herhangi birileri ağınıza ve ona bağlı bir aygıta (bilgisayarınız, telefonunuz veya yazıcınız gibi) sızabilir.

Sandbox: Hiç ne olduğu belirsiz bir sunucudan bir dosya indirip, sorun yaratacağından şüphelendiniz mi? Dosyaları önce kapalı bir alanda test edin ve bilgisayarınızın geri kalanını güvende tutun.

Akıllı Tarama: Zamandan tasarrufta son nokta. Tek, kolay bir tıklamayla bilgisayarınızı ve ağınızı her türlü soruna karşı kontrol edin.

Browser Cleanup: Siz farkında olmadan ve sizden izinsiz kurulan, ne olduğu belirsiz araç çubuklarından, eklentilerden ve uzantılardan kurtulun.

Parolalar: Hiçbiri güvenli olmayan çok sayıda parolanız mı var? Oldukça sık rastlanan bir durum. Siz sadece bir tanesini akılda tutun, gerisini Passwords halletsin.

Güvenli ödemeler ve bankacılık:

SecureDNS: Sizi sahte bir siteye götürmek amacıyla yönlendiricinizin ayarları değiştirilebilir. Neden? Bilgisayar korsanları banka bilgilerinizi çalabilsin diye. SecureDNS çevrimiçi bankacılık işlemlerinizi güvende tutar.

! Ödeme ve banka işlemlerinizi güvenle, hiçkimse bilgilerinizi görmeden gerçekleştirin. SafeZone bilgisayar korsanlarının ve başka hiçkimsenin erişemeyeceği, koruyucu bir alan oluşturur.

Avast! Pro Antivirus 2015 İçin Yorum Yap