AVG AntiVirus Free

Sponsorlu Bağlantılar
2015 15.0 Build 6037
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz AVG Virüs ve Zararlı Yazılımları Temizleme Programı

  • Yeni tehditlere karşı güncel virüs koruması.
  • Güvenli ve temiz Facebook kullanımı.
  • Kimlik avı hırsızlığını önleme.
  • Ücretsiz antivirüs.
  • Türkçe arayüz.

AVG AntiVirus Free 2015, bir çok platform üzerinde çalışan virüs, malware ve diğer zararlı yazılımları algılayan, bilgisayara bulaşmasını engelleyen ve sistemden bunları temizleyen ücretsiz antivirüs programıdır. Program gelişmiş zararlı yazılım algılama teknolojisi ile tarayıcı ve internet üzerinden sisteme bulaşmaya çalışan tüm zararlı yazılımları engeller. Tamamen ücretsiz olarak bilgisayarınızı koruyacak en iyi güvenlik programlarından biridir. Program ayrıca Türkçe arayüzü ile kolay bir kullanım sunmaktadır.

Güncel teknolojisi en yeni virüsleri bile tespit etme yeteneğine sahiptir. AVG AntiVirus Free, online bankacılık işlemleri için güven verir, güvenli Facebook kullanımı sağlar ve kimlik avı hırsızlığına karşı verilerinizi güvende tutar.

AVG AntiVirus Free 2015 kurulumu yaptıktan sonra kişisel bilgisayarınıza hemen bir tarama başlatın. Tespit edilen virüs veya zararlı yazılımları listeler ve tek bir tıklama ile bu tehlikeleri ortadan kaldırabilirsiniz. Windows bilgisayarınız için ücretsiz tam bir virüs koruma programı arıyorsanız AVG AntiVirus Free programını deneyebilirsiniz.

Virüs ve zararlı yazılımları algılama, engelleme ve temizleme için ücretsiz antivirüs programına ihtiyaç duyuyorsanız AVG Anti-Virus Free Edition yazılımını deneyebilirsiniz. Türkçe arayüz sayesinde kullanımı daha kolay hale getirir.

AVG AntiVirus Free Hakkında Yazılar

AVG AntiVirus Free İçin Yorum Yap