AVG AntiVirus

Sponsorlu Bağlantılar
2016 Build 7294
Sponsorlu Bağlantılar

AVG Antivirüs Professional Programı

AVG AntiVirus 2016 gerçek zamanlı yerleşik koruma sağlayan gelişmiş bir antivirüs programıdır. E-posta tarayıcı, otomatik güncellemeler ve virüslü dosya ihtimaline karşı isteğe bağlı virüs tarama ve koruma sağlamaktadır. İnternet üzerinden indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçirerek kullanmanızı tavsiye ederiz. Bu sayede virüs bulaşmasını daha az seviyelere düşürürsünüz.

Manuel tarama veya zamanlanmış tarama çalıştırabilirsiniz. En son güncellemeleri indirmek ve iki farklı arayüz tasarımı arasında geçiş yapabilirsiniz.

Ek özellikler; Kimlik Koruma, PC optimizasyon araçları, WiFi Guard Online Shield ve Android cihaz için mobil koruma içerir.

AVG AntiVirus virüslerden koruma özelliği ile virüs, casus yazılım ve diğer zararlı yazılımları engeller. Bağlantı Koruması ile Web, Twitter ve Facebook bağlantılarını tarar ve virüs bulaşmasını engeller. E-posta Koruması ile zararlı ekler hakkında sizi uyarır. Online Shield ile zararlı indirmelere karşı korur. Veri Kasası ile gizli dosyaları şifreler ve parolayla korur. AVG AntiVirus Free ücretsiz programı da kullanabilirsiniz.

AVG AntiVirus Free İndir
Ücretsiz AVG Virüs ve Zararlı Yazılımları Temizleme Programı

AVG AntiVirus İçin Yorum Yap