AVG Antivirus Free 2015 Son Sürümü İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Tüm büyük güvenlik yazılım şirketleri yeni bir yılın başlamasından önce iki veya üç ayda bir antivirüs ve internet güvenlik yazılımının yeni bir sürümünü yayımlar. Son birkaç hafta içinde, pek çok antivirüs yazılımı 2015 aralığının son sürümü Windows ve diğer işletim sistemleri için piyasaya sürülmüştür.

Bu ayın başlarında, AVG Technologies, 2015 yılı için güvenlik, performans ve gizlilik ürünleri indirilmek için hazır. Bunlardan biri de AVG Antivirus Free 2015.

AVG-2015-free-edition-indir

AVG Antivirus Free 2015, diğer birçok ücretsiz antivirüs programları gibi temel virüs koruma sağlar, antivirüs anlamına gelen virüslere ve casus yazılımlara karşı verilerinizi ve işletim sisteminizi korumak için yeterince iyidir ama güvenlik duvarı ve anti-spam olarak gelişmiş özelliklerden yoksundur.

AVG Antivirus Free 2015

Bağlantı koruma ve dosya parçalayıcı AVG antivirüs 2015 ücretsiz sürümündeki diğer iki önemli özelliklerdir. Bağlantı koruma özelliği, herhangi bir tehdit için web sayfaları, Twitter ve Facebook bağlantıları tarar. Dosya parçalayıcı, adından da anlaşılacağı gibi, dosyaları güvenli bir şekilde silmeye yardımcı olur.

AVG Antivirus 2015 ücretsiz sürümü temel koruma sunuyor olsa bile, ücretsiz sürümü güvenilmeyen kaynaklardan dosya indirirken web güvenliğinde iyidir.

Bu güvenlik ve gizlilik konusunda dikkatli olan kullanıcılar için online kalkan, veri güvenliği, anti-spam ve gelişmiş güvenlik duvarı gibi ek koruma özellikleri almak için AVG Internet Security 2015 kullanabilirsiniz.

Windows 10 sistemi kullanıyorsanız, AVG Antivirus ücretsiz sürümü artık resmi olmasa da Windows 10 destekliyor.

İndirilebilir ve AVG ücretsiz sürümü çalıştırmadan önce ve yüklemeye başlamadan önce yaklaşık olarak 1300 MB disk alanı gerekebilir. Ancak, yeterli disk alanı yoksa, yüklenen sürücü, ürün kurulum sırasında özel yükleme seçerek yeterli boş alanı ile farklı bir sürücüde AVG yükleme yapabilir.

AVG Antivirus Free 2015 son sürümü XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 32 Bit ve 64 Bit için ayrı sürümler sunmaktadır. Aşağıdaki bağlantıdan sisteminize uygun olan sürümü seçin ve indirin.

AVG AntiVirus Free İndir
Ücretsiz AVG Virüs ve Zararlı Yazılımları Temizleme Programı

AVG Antivirus Free 2015 Son Sürümü İndir İçin Yorum Yap