AVG PC Tuneup

Sponsorlu Bağlantılar
2016
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarı Daha Hızlı, Temiz Hale Getirin

AVG PC Tuneup, bilgisayarınızı iyileştirmek daha hızlı daha temiz ve daha güvenli yapmak için içinde barındırdığı bir çok sistem araçları bilgisayarınızı en iyi performansına ulaştıracak sistem optimizasyonu programıdır Daha iyi performans derken neyi kastediyor; daha hızlı bilgisayar açılışı, sorunsuz oyun oynama, daha iyi ve güvenli internet taraması ve daha hızlı dosya düzenleme ve daha bir çok iyileştirme.

AVG PC Tuneup (eski TuneUp Utilities), bilgisayarınızın performansını optimize eder, sorunları düzeltir ve ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde sisteminizi özelleştirmek için yardımcı olur. Bu modern arayüz altında sistem konfigürasyonu, güvenliği, temizliği ve bakımı gibi önemli yönlerini bir araya getiriyor. Sabit diskten gereksiz dosyaları silme, kayıt defterini optimize ve temizleme, internet bağlantı ayarlarını düzenleme, silinmiş dosyaları kurtarma, bellek ve daha fazlasını optimize edebilirsiniz.

Sistem analizi yaparak bilgisayarınızı yavaşlatmaya neden olan dosyaları siler ve bilgisayarınızı en iyi şekilde Optimize eder. Windows kayıt defterinde tarama yaparak hatalı dosyaları onarır ve ve kayıt defteri girdileri temizlemeye yardımcı olur.

AVG PC Tuneup yeni sürüme; iPhone, iPad veya iPod touch için temizleme aracı eklenmiştir. Ayrıca Risk almadan satın alma garantisi veriyor. İlk 30 günde üründen memnun kalmazsanız paranızı iade ediyorlar. Bu nedenle programı satın alıp denemenizi tavsiye ederiz. Bilgisayarı hızlandırma programları arasında en iyilerden birisidir. Diğer sistem optimizasyonu programlarına göz atabilirsiniz.

AVG PC Tuneup Hakkında Yazılar

AVG PC Tuneup İçin Yorum Yap