Avidemux (Windows)

Sponsorlu Bağlantılar
2.7.1
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Video Kesme ve Düzenleme Programı

4/5, Toplam: 4 kişi

Avidemux basit kesme, filtreleme ve kodlama görevler sunan Windows sistemler için ücretsiz bir video editörüdür. AVI dosya türlerini, DVD uyumlu MPEG dosyaları, MP4 (iPod) ve ASF popüler formatları destekler ve ayrıca çeşitli codec bileşenleri ile birlikte geliyor. Filmden bir video sahnesini kesmek, birden fazla video klipleri birleştirmek, farklı bir video formatına yeniden kodlamak, isteğe bağlı video filtreleri uygulamak için Avidemux yazılımını kullanabilirsiniz.

Avidemux sadece video kesme için değil ayrıca videoyu döndürmek için kullanabilirsiniz. Videoyu sağa veya sola çevirmek artık çok kolay olacak.

Avidemux 2.6.19 son sürümlerinde yenilikler ve geliştirmeler yer alıyor. x265 desteği, Qt4 ve Qt5 desteği, yeni VAAPI ile uyumluluk, dash dosyası, Flv ile daha iyi uyumluluk. Avidemux video kesmek, düzenlemek, video birleştirmek, video filtreleri uygulamak, videoyu çevirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz en iyi programlardan biridir. Avidemux Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP sistemleri ile uyumludur. Ama büyük bir ihtimal artık XP sistemleri desteklenmeyecek.

Avidemux (Windows) İçin Yorum Yap