Avira Android Optimizer

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Telefonu Hızlandırma ve Temizleme Uygulaması

Avira Android Optimizer, Android cihazlar için ücretsiz ve Türkçe komple iyileştirici uygulamasıdır. Android telefonu temizleme, bakım onarım, bellek (RAM) kullanımı optimize etme, pil-batarya ömrünü uzatma, önemsiz dosyaları temizleme ve en önemlisi hızlandırmak ve performansı artırmak için iyileştirme yapar.

Avira Android Optimizer kısaca özelliklerine bakacak olursak;

Bellek-RAM optimize: Herhangi bir anda çalışan tüm uygulamalara göz atabilir, telefonu yavaşlatan ve ısınmasına neden olan ve RAM belleği çok tüketen uygulamaları tek bir dokunuşla devre dışı bırakabilirsiniz.

Uygulama yöneticisi: Android telefondaki tüm uygulamalara göz atabilir, kolayca tek seferde birden fazla uygulamayı kaldırabilirsiniz.

Önemsiz dosya temizleyici: Gereksiz yere hafızayı dolduran, birden fazla aynı dosyayı (fotoğraf, video, müzik vb) ve önbelleği temizler.

Gizlilik temizleyici: Hassas, kişisel verilerinizi kalıcı olarak silerek meraklı gözlerden koruma sağlar.

Android telefonum yavaşladı, eskisi gibi hızlı çalışmıyor, oyun oynarken donuyor diyorsanız Avira Android Optimizer ile tek dokunuşla hızlandırın. Android telefonu temizlemek ve hızlandırmak istiyorsanız uygulamayı hemen indirebilirsiniz. Güzel bir programdır, denemenizi tavsiye ederiz.

Avira Android Optimizer İçin Yorum Yap