Avira Antivirus Security (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
1.5.11
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin Avira Mobile Security Uygulaması

Avira Free Antivirus Security (Avira Mobile Security), iOS mobil cihazlar (iPhone, iPad, iPod touch) için Avira tarafından sunulan ücretsiz ve Türkçe antivirüs programıdır. Avira Antivirus Security uygulaması Android mobil cihazınızı malware, kimlik hırsızlığı, cihaz hırsızlığı ve kara liste numaraları gibi mobil tehditlere karşı koruma sağlar.

Avira Antivirus Security uygulaması sayesinde iOS cihazları tüm zararlı yazılımlara karşı korursunuz. Virüs ve casus yazılımlara karşı korumanın yanı sıra cihazınızın çalınması durumunda da koruma sağlar. Kayıp olan telefonunuzu bulmak için uzaktan izleme sağlar. Malware gibi kötü amaçlı yazılımlara karşı uygulamalarını tarar. Telefonunuzdaki verilerin güvenliğini sağlamak için, Android telefonu uzaktan kilitleme imkanı sunuyor. E-posta hesabınıza gelen maillerde hack olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

iPhone, iPad için Avira Antivirus Security (Avira Mobile Security) uygulaması ile mobil cihazlarınızı daha güvenli hale getirin. Küçük dosya boyutu ile de fazla yer kaplamaz.

Avira Antivirus Security (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap