Avira AppLock+ (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
1.0.2
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Avira AppLock+ Uygulaması

Avira AppLock+ cihazda uygulamaları kilitlemek için seçenekler sunan, güvenlik şirketi Avira tarafından Android için yeni bir uygulamadır. AppLock+ temel sürümü ücretsizdir, ancak uygulamanın tüm işlevselliğinden faydalanmak istiyorsanız uygulamayı satın almanız gerekiyor. Bir anlamda deneme sürümü diyebiliriz.

Uygulama kurulduktan sonra doğrulamak istenir ve bir kurtarma parolası oluşturmanızı ister. Uygulamayı kullanmaya başlamadan önce bir e-posta adresi veya bir sosyal medya hesabı kullanarak bir hesap oluşturmanız gerekir. İlk yapılandırma ayarlarını yaptıktan sonra uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Avira AppLock+ üç engelleme yöntemini destekler.

  1. Pin Kilidi: AppLock+ arayüzünden pin girildiğinde sadece erişilebilir, böylece seçtiğiniz herhangi bir uygulamayı kilitleyen ücretsiz bir seçenektir.
  2. Zamanlama Kilidi: Herhangi bir uygulamayı kilitlemeyi sağlar. Uygulamayı kilitlemek için günü ve saati seçmeniz gerekir.
  3. Geo Kilidi: Bu kilitleme yöntemi ile Android cihazınız belirttiğiniz yerde olursa uygulamaları kilitler.

Pin Kilidi uygulamaları korumak için en basit yöntemdir. AppLock+ pin ile otomatik bazı yüklü uygulamaları korur ama cihazda yüklü olan birçok uygulamaları kilitlemek için ücretsizdir.

Uygulamayı başlattığınızda, kilidi açmak ve ona erişmek için pin girmeniz istenir. Schedule Lock (Zamanlama Kilidi) ile sadece bir başlangıç ve bitiş günü belirleyerek uygulamaları kilitlemeyi sağlayabilirsiniz.

Geo Kilidi ile cihazınız belirleyeceğiniz konumda olduğunda uygulamaları kilitler. Bu özellik bir çok kullanıcı için faydalı olacaktır.

Android için Avira AppLock+ birçok kullanım alanı vardır. Her şeyden önce, uygulamalar için ekstra bir seviyede koruma eklemek için kullanabilirsiniz. Yetkisiz erişim, başkaları tarafından erişimi engelleyebilirsiniz. Bu zaman zaman başkalarına telefonunuzu teslim ettiğiniz zaman yararlı olabilir.

Avira AppLock+ (Android) İçin Yorum Yap