Avira Free Antivirus

Sponsorlu Bağlantılar
2017 15.0.25.172
Sponsorlu Bağlantılar

Avira Free Antivirus 2017 Ücretsiz Antivirüs Programı

4/5, Toplam: 1 kişi

Avira Free Antivirus, adından da anlaşılacağı üzere, kişisel bilgisayarlar için ücretsiz antivirüs yazılımıdır. Bilgisayar kullanıcıları için mevcut en uygun maliyetli antivirüs yazılımı uygulamalarından biridir. Bilgisayar koruması için düzinelerce yazılım ödülü kazanmıştır. Avira Free Antivirus programının diğer bazı virüsten koruma yazılımı uygulamalarının üzerine koyduğu belirli güçlü yönleri vardır; ancak, diğer ücretsiz virüsten koruma yazılımı ile karşılaştırıldığında belirginleşen bazı kusurları vardır.

Yazılımın ücretsiz olması, özelliklerin eksikliği anlamına gelmez. Bu virüsten koruma yazılımının sadece virüs avlamaktan başka bir şey yapmadığından emin olabilirsiniz. Ayrıca rootkit’leri, kötü amaçlı yazılımları ve casus yazılımları kimlik avı dolandırıcılığı gibi zararlı yazılımları da bulur. Avira’nın güvenlik yazılımının ücretsiz sürümü mükemmel algılama oranlarına sahiptir. Aslında, çoğu tehdidi rakiplerinin çoğundan daha iyi veya daha iyi tespit eder. Özellikle solucanlar, Windows virüsleri ve makro virüsleri bulmada üstünlük sağlıyor. Hem gerçek zamanlı hem de isteğe bağlı tarama gerçekleştirir ve bilgisayarınızı nasıl koruduğunu size daha iyi kontrol eder.

Avira Free Antivirus 2017 (Avira Antivir Personal) bir çok önemli virüs enfeksiyonları bulmak ve kaldırmak için tasarlanmış tamamen ücretsiz ve Türkçe antivirüs programıdır. Avira Free Antivirus portable bir program olduğu için herhangi bir kurulum gerektirmez. Avira AntiVir Removal Tool, herhangi bir antivirüs koruması sağlamaz. Ama bilgisayarınızdan virüsleri kaldırmak/temizlemek için tasarlanmıştır.

Avira Free’in en büyük dezavantajlarından biri, reklamları içeriyor olmasıdır. Bu, yazılım geliştiricilerinin yazılımı kullanmanız için ücret almadan para kazanmanın bir yoludur. Paradan tasarruf ederken, kontrol panellerinde reklam yayınlamaya alışkın olmayan kişilere can sıkıcı olabilir. Diğer ücretsiz güvenlik yazılımı hiç reklam içermiyor çünkü shareware, kar amacı gütmeden tasarlanmış olduğu anlamına geliyor.

Avira Free Antivirus bilgisayarı korumak, internet güvenliğinizi sağlamak için yardımcı olacaktır. Sağladığı güvenlik duvarı özelliği sayesinde tam bir koruma sağlar.

Avira Free Antivirus İçin Yorum Yap