Avira Phantom VPN

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android için internet bağlantısını güvenli ve anonim yapmak için ücretsiz VPN programı

En büyük güvenlik şirketlerinden birisi olan Avira, internette güvenli ve anonim gezinmek için Avira Phantom VPN programını tasarlamıştır. Her ay en fazla 1 GB ücretsiz, özel web taraması sağlayan sanal özel bir ağ uygulamasıdır.

Avira Phantom VPN Windows, Android, Mac ve iOS için kullanılabilir. Bu ücretsiz ve Türkçe VPN programı sayesinde bilgisayar ve mobil cihazlarınızda güvende olabilirsiniz.

Avira Phantom VPN ile sanal bir hayalet olun

Avira Phantom VPN güvenli WiFi bağlantıları, anonim sörf yapma ve favori web sitelere sınırsız erişim imkanı sunar.  VPN kullanımı ve kurulumu kolaydır, yapılandırmaya ihtiyaç yoktur. Yükleyiciyi çalıştırın ve sistem tepsi simgesinden Phantom VPN’yi etkinleştirin. VPN bağlantısı Torrent istemcileri de dahil olmak üzere tüm internet uygulamalarıyla çalışır.

Phantom VPN, iletişiminizi şifreler ve etkinliklerinizi, seçtiğiniz ülkeden sanal bir IP adresi sağlayarak anonimleştirir. Bazı diğer ücretsiz VPN servislerinin aksine, Avira Phantom VPN bağlantı hızlarını çok fazla yavaşlatmaz, ancak ücretsiz servis ayda 500 MB (ücretsiz kayıt ile 1 GB) ile sınırlıdır, bu da ara sıra web tarama amacıyla yararlı olmaktadır. Sınırsız sürümü 77.99 dolar karşılığında kullanılabilir.

Kırılamaz

Mali bilgileriniz, şifreleriniz ve diğer özel dosyalarınız güvenlidir: üçüncü taraflar tarafından engellenemez veya okunamaz. Web trafiğinizi şifreleyin ve internet bağlantınızı güvence altına alın.

Genel WiFi erişim noktalarında güvenle sörf yapın (havaalanı, kafe, vb.). Bilgisayar korsanlarının bilgisayarınıza erişmesini engelleyin.

Anlaşılamaz

Reklamverenlerin ve dinleyicilerin sizi izlemesini önleyin. Görebildiği kadarıyla, değişen bir yerden gelen anonim bir kullanıcısınız.

Web’de gezinmek için benzersiz, özel ve hızlı bir yol oluşturun. İnternet Servis Sağlayıcınızın (ISS) sizi izlemesini önleyin. IP adresinizi gizleyerek web’e anonim olarak göz atın.

Sansürsüz

İnternet bağlantınızı başka bir yerdeymiş gibi gösterecek şekilde ayarlayarak coğrafi kısıtlamaları atlayın.

Coğrafi sınırlamalı içeriği ve sansürlenmiş web sitelerini atlayın. En sevdiğiniz videolarınıza ve TV şovlarınıza genel erişim elde edin. Kullanmayı seçtiğiniz hizmetleri gizleyerek ISS’yi azaltmaktan kaçının.

Android için Avira Phantom VPN, internette güvenle gezinmek, tüm engellemeleri aşarak yasaklı sitelere giriş yapmak, bilgisayar korsanlarının ve servis sağlayıcılarının izlemesini engellemek için başarılı ve ücretsiz VPN programıdır.

Avira Phantom VPN İçin Yorum Yap