Avira Scout Browser

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Güvenlik ve Gizlilik İçin Ücretsiz Avira Web Tarayıcı

5/5, Toplam: 1 kişi

Avira Scout Browser, internette güvenle gezinmek ve gizliliği korumak için Avira tarafından geliştirilen ücretsiz güvenli bir web tarayıcı. Avira tarayıcısı güvenli bağlantıları kullanarak web sitelerine bağlanırken ve çalışan istenmeyen komutları engellediğinden emin olmak için, tehlikeli web sitelerini ziyaret ederken size bildirmek için Avira veritabanını kullanır.

Avira Scout Browser neler vaat ediyor? 

Güvenli bir şekilde internette gezinmek. Wi-Fi güvenliği sağlamak. Kişisel bilgilere ulaşmaya çalışan korsanlara, hacker’lara karşı gizliliği koruma.

Avira Scout” tarayıcısı güvenlik ve gizlilik üzerine tasarlanmıştır. Doğrudan tarayıcıya entegre ödüllü teknolojisi, otomatik olarak zararlı web siteleri engeller-bloke eder ve kimlik avı tehlikesine karşı koruma sağlar.

Hava alanları, oteller, kafeler vb, bilinmeyen veya kamu noktaları üzerinde bağlanılan Wi-Fi ağlarında koruma sağlar. Avira Scout korumak için otomatik olarak güvenli “https” protokolünü kullanmak için web sitelerini zorlar. İletişimi şifreler ve casusluk tehditlerini engeller.

Avira Scout ziyaret edilen indirme ve alışveriş sitelerinin Facebook ve Twitter gibi hesapları izlemesini engeller. Diğer tarayıcılar gibi verilerinizi toplamaz, gizliliğe saygı gösterir koruma sağlar.

Avira Scout sizin için en iyi araçları seçer; Onları birleştirmek, korumak ve optimize eder. Sonuç; uçtan uca şifreleme ve gerçek zamanlı bulut tarama ile komple toplam internet güvenliği sağlar. Hem de tamamen ücretsiz olarak.

Avira Tarayıcı bir tarayıcıda olması gereken en güçlü koruma teknolojileri bir arada bulundurur. Chrome tarayıcısı ile uyumludur.

Avira Scout Browser İçin Yorum Yap