Avira Vulnerability Checker (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
1.2
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Avira Vulnerability Checker Uygulaması

Avira Vulnerability Checker, Android cihazların tehlikede olup olmadığını test etmek için kullanabileceğiniz, Avira tarafından geliştirilen ücretsiz bir güvenlik açığı denetleyici uygulamasıdır.

Android telefon veya tablete sürekli olarak uygulama veya oyunlar yüklemekteyiz. Yüklediğimiz uygulamaların güvenliği ile ilgili pek bir bilgimizin olmadığı da aşikar. Ayrıca sadece yüklenen uygulamalar değil, girdiğimiz her web sitesi Android cihazımızın güvenliğini tehlikeye atıyor mu bilmiyoruz.

Her ne kadar Antivirüs veya Internet Security uygulamaları kullansak da, Android cihazın güvenliğini tam anlamı sağlamış olamıyoruz. Bu nedenle Android telefonum güvende mi veya Android telefonumda virüs var mı diye merak etmek yerine Avira Vulnerability Checker uygulamasını kullanarak her şeyi ortaya çıkarabilirsiniz.

Avira Vulnerability Checker uygulamasını açtığınız zaman güvenlik denetleyicisini başlatmak için bir düğme göreceksiniz. Bu düğmeye dokunarak güvenlik kontrolünü başlatın. Tarama tamamlandıktan sonra telefonunuz güvende olduğunu veya tespit edilen güvenlik açığını size bildirecektir.

Avira Vulnerability Checker (Android) İçin Yorum Yap