Avrupa Panoramaları Teması İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 / 8.1 Ücretsiz Tema Paketi

Avrupa Panoramaları Temasını Windows 8 ve Windows 8.1 işletim sistemine sahip Bilgisayarlara indirerek kullanabilirsiniz. Microsoft tarafından ücretsiz olarak sunulan Avrupa Panoramaları Tema paketi içerisinde hepsi birbirinden güzel ve etkileyici 21 adet fotoğraf bulunmaktadır. Avrupa Panoramaları Tema paketi içerisinde yer alan görüntüler Avrupa’nın güzel manzaralarını içermektedir.

Avrupa Panoramaları Tema paketinde yer alan fotoğraflar sahil şeridinde yer alan kireçli kasaba duvarları, Alp dağlarının mükemmelliği, günbatımının sıcak ışınlarıyla aydınlanan bereketli Tuscan bağları vb güzel görüntüleri bulacaksınız.

Yunanistan’dan, Rusya’dan İspanya’ya, İzlanda’dan İtalya’ya, kıtanın dört bir yanından çekilmiş olan nefes kesici manzaraları masaüstünüze ekleyin ve farklı bir hava katın.

NOT: Bu tema yalnızca Windows 8.1, Windows 8, Windows RT 8.1 ve Windows RT işletim sistemlerinde kullanılabilir. Panoramik görüntüler, her iki monitör de aynı çözünürlük ayarlarına sahipse, iki monitörün ekranlarına otomatik olarak yayılır. Ekranlar farklı boyutlardaysa veya farklı çözünürlük ayarlarına sahipse, her monitörde farklı bir görüntü belirir. Panoramik temalar tek monitörle kullanılabilir, ancak görüntünün yalnızca orta bölümü görünür.

Avrupa Panoramaları Teması Ekran Görüntüleri

avrupa-temasi

Avrupa Panoramaları Teması İndir İçin Yorum Yap