AxCrypt

Sponsorlu Bağlantılar
2.1.1474.0
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Dosya ve Klasör Şifreleme Programı

AxCrypt güçlü şifreleme tekniği kullanılarak sınırsız sayıda dosya ve klasör şifreleme imkanı sunan ücretsiz bir programdır. Windows Gezgini’ne entegre olarak kolayca dosya ve klasörleri şifre ile koruma altına alabilirsiniz. Başkalarının önemli dosyalara erişmesini engellemek için iyi bir yardımcı olacaktır. Sağ tıklama menüsüne entegre olarak tek bir tıklama ile dosya şifreleme ve şifrelerini açma işlemlerini kolayca yapabilirsiniz.

AxCrypt basit bir dosya şifreleme programı değildir. Kullanım açısından faydalı özellikler içermektedir. Şifreli dosyaları çift tıklama ile görüntüleme ve düzenleme imkanı sunar. Düzenlediğiniz dosyalar otomatik olarak yeniden şifrelenir.

AxCrypt ayrıca dahili geri dönüşümsüz dosya silme aracı içerir. Gizli veya önemli dosyaların tekrar geri yüklenmesini engellemek için kalıcı silme özelliğini kullanabilirsiniz. Bu sayede silinen dosyalar herhangi bir kurtarma programı vb araçlarla geri gelemez. Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP 32-64 bit sistemler için ücretsiz dosya ve klasör şifreleme programı arıyorsanız AxCrypt yazılımını deneyebilirsiniz.

AxCrypt İçin Yorum Yap