B612 (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
4.6.1
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin B612 Selfie Çekme Uygulaması

4.43/5, Toplam: 7 kişi

B612 – En içten selfiler istediğiniz her an Android telefondan selfie çekmek için yardımcı olan ücretsiz ve Türkçe bir uygulamadır. Yeni ve eğlenceli özellikler ile selfie çekmeyi daha kolay ve keyifli hale getirir. B612 özel anları yakalamak ve Facebook’ta ve Twitter’da kolayca paylaşmanızı sağlar.

B612 güncellenen sürümüne yepyeni 7 filtre eklendi: Scarf, Moment, Light, Tiger, Apple, No longer, Monarch.

Arka kamera desteği ile arkadaşlarınızın dünyayı sizin gözünüzden görmesi için ekranı üst kısmından aşağıya doğru çekin.

Rastgele filtre, kullanmakta kararsız kaldığınız zamanlarda rastgele düğmesine dokunarak herhangi bir filtre uygulayın. B612 çok kullandığınız filtreleri hatırlar ve siz seçmeden anında bu filtreleri seçer. Sürekli kullandığınız filtreleri tekrar tekrar seçmenize gerek kalmayacak.

Süsleme yaparak fotoğraf kenarlarını koyulaştırır, önemli olan noktayı ön plana çıkarmak için yardımcı olur. Her süsleme kullandığınız filtreye göre otomatik ayarlanır.

Kolaj çekimi ile sevdiğiniz veya gülümsediğiniz fotoğrafları kolaj haline getirip içinizdeki evrenin güzelliğini herkesle paylaşın. Bu özellikle dikkat çekici 3B resimler oluşturun. Fotoğraf kolajları oluşturmak isteyenler için harika bir özelliktir.

Zamanlayıcı özelliği sayesinde 2 Saniye, 5 Saniye gibi zaman ayarlaması yaparak, hep birlikte çekim yapabilirsiniz. Fotoğraf çekme düğmesine basmaya gerek kalmadan ayarlanan zamanda fotoğraf çekimi yapsın.

Her an her yerden kolayca selfie çekmek isteyenler için yardımcı olan harika bir uygulamadır. Sizde hemen Android için B612 uygulamasını indirin ve selfi dünyasına farklı bir pencereden bakın.

B612 (Android) İçin Yorum Yap