Bağlamamın Telleri

Sponsorlu Bağlantılar
3.3
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayardan Saz Çalma Programı

Bağlamamın Telleri, bilgisayardan “saz çalmak” isteyenler için ücretsiz ve Türkçe bir programdır. Saz çalmak en eski kültürümüz arasında yer alır. Dede Korkut dendiği zaman akla elinde bağlaması gelir. Karacaoğlan, Aşık Veysel, Neşet Ertaş ve daha niceleri. Türk milleti ile bütünleşmiş bir enstrümandır. Bu nedenle her bireyde bir saz çalma isteği vardır. Her ne kadar sazın teline vurmak ayrı bir duygu olsa da, bilgisayardan saz çalmak isteyenler için güzel bir programdır.

Bağlamamın Telleri programı hem saz çalın hem de çaldığınız parçaları kaydetme imkanı sunar. Ses kaydetme programlarını kullanarak çalıp söylediğiniz parçaları bilgisayara kaydedebilirsiniz.

Bağlamamın Telleri basit bir program gibi gözükebilir ama faydalı özellikler sunmaktadır. Otomatik kayıt özelliğini kullanarak çaldığınız parçaları kaydeder. Notalara her bastığınızda notaları kaydeder ve istediğiniz daha sonra yanlış yapılan kısımları düzenleyebilirsiniz.

Bağlamamın Telleri taşınabilir bir program olduğu için herhangi bir kurulum yapmanıza gerek yoktur. Exe dosyasına çift tıklayın ve kullanmaya başlayın.

Keman Programı
Bilgisayardan Keman Çalma Programı

Bağlamamın Telleri Hakkında Yazılar

Bağlamamın Telleri İçin Yorum Yap