Bamboo Paper (Windows 10)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 İçin Bamboo Paper Not Tutma Uygulaması

Bamboo Paper, Windows 10 bilgisayarlar ve tabletler için sunulan bir not tutma uygulamasıdır. Ücretsiz olarak sunulan uygulama sayesinde artık kolayca not tutabileceksiniz. Kullanımı kolay olan uygulama gerçek bir not defteri gibi düzenlenmiş ve takvim gibi özelliklere sahip olmasa da sadece not tutmak isteyenler için ideal olduğunu söyleyebiliriz.

S-Pen gibi aksesuarlara sahipseniz onları da uygulamada kolaylıkla deneyebilirsiniz. Kalem aksesuarı bulunmayanlar için elbette parmakla yazı yazma özelliği de mevcut. Not ettiğiniz notları bir kaç el hareketiyle kolayca bulabilirsiniz. Bulut depolama servislerinde notlarınızı depolayabilir ve notlarınızı sosyal medya da arkadaşlarınızın görmesi için de paylaşabilirsiniz.

Bamboo Paper uygulaması ile Windows bilgisayar ve tabletler üzerinde kolay bir şekilde not tutabilirsiniz. Dokunmatik ekranlar için el ile yazma desteği sayesinde kendi el yazınızla notlar alabilirsiniz. Kullanım kolaylığı ve faydalı özellikle sayesinde Mağaza üzerindeki en iyi not tutma uygulamalarından biridir.

Bamboo Paper (Windows 10) İçin Yorum Yap