Bandicam

Sponsorlu Bağlantılar
3.4.2.1258
Sponsorlu Bağlantılar

Bandicam: HD Oyun Videosu Kaydetme Programı

4.82/5, Toplam: 28 kişi

Özellikle online oyunlar, arkadaşları veya diğer çevresi için oyundan bazı görüntüleri kaydetmek ister. Play Station oynayanlar özellikle attığı harika gollerin videolarını kaydeder ve arkadaşları ile paylaşır. Bu ve benzeri durumlar için oyun videosu, video ve masaüstü ekran görüntüsü kaydetmek için yardımcı program gerekir. Bandicam kaliteli oyun videosu kaydetme, ekran videosu çekme veya masaüstü ekran görüntüleri yakalamak için yardımcı olan en iyi programlardan biridir.

Bu harika program sayesinde oyundan bir bölümün videosunu kaydedebilirsiniz. Veya ekran videosu çekebilirsiniz. Bandicam programı harika özellikler sunuyor. Kısa ve küçük video dosyaları kaydedebilirsiniz. Veya dilerseniz 24 saatten fazla aralıksız video kaydetme imkanı sunuyor. Bazı ekran videosu kaydetme programları kaliteli sonuçlar vermez. Ama Bandicam programı 2560×1600 çözünürlükte video kaydetme yapmayı sağlar. 720p/1080p HD kalitede video kaydetme yapabilir ve kaydettiğiniz videoları popüler video sitelerine yükleyebilirsiniz. Herhangi bir dönüşüm işlemi yapmadan doğrudan video sitelerine yükleyebilirsiniz.

Bunların dışında AVI formatında videoları kaydetme imkanı sunuyor. BMP, PNG, JPG görüntü formatında ekran görüntülerini kaydedebilirsiniz. FPS Kontrol/Yerleşim desteği de sunuyor.

Sonuç olarak oyun video kaydetme, ekran video çekmek ve masaüstü ekran görüntüsü almak için kaliteli program arıyorsanız Bandicam programını denemelisiniz.

Not: Bandicam programının deneme sürümü 10 dakika kayıt yapmanıza izin veriyor.

Bandicam kullanıldığı alanlar ile ilgili aşağıdaki videoları izleyebilirsiniz;

DirectX/OpenGL penceresinde: Bu mod FPS gösterilirken lagsız oyun kaydı yapmanıza izin verir.

Dikdörtgen ekran üzerinde: Bu mod masaüstündeki herşeyin kaydını yapmanıza izin verir.

Bandicam İçin Yorum Yap