Bandizip (MAC)

Sponsorlu Bağlantılar
1.2.4
Sponsorlu Bağlantılar

MAC İçin Ücretsiz Dosya Arşivleme ve Sıkıştırma Programı

Bandizip for Mac, dosya sıkıştırma/arşivleme yapmak için yardımcı olan arşivleme programıdır. Bandizip tüm popüler arşivleme formatlarını destekler.

Bandizip hafif ve hızlı bir arşivleme programıdır. WinRAR, WinZip ve 7-Zip alternatifi olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca rar, zip ve 7zip formatlarını da destekler. Programın özelliklerine kısaca bakacak olursak;

Zip (z01), ZipX (zx01), TAR, TGZ, 7Z (7z.001), LZH, ISO, EXE (e01) formatları arşivleme ve bu arşivlerden dosya çıkarma/ayıklama yapmayı sağlar. RAR(part1.rar, r01), ACE, ALZ, APK, ARJ, BH, BZ, BZ2, CAB, EGG, GZ, J2J, JAR, IMG, IPA, ISO, LHA, LZH, LZMA, PMA, TBZ, TBZ2, TGZ, TLZ, TXZ, UDF, WAR, WIM, XZ, Z arşiv formatlarını ise sadece açmayı sağlar.

Bandizip for Mac çok hızlı arşivleme yapmayı sağlar. Yüksek Hızlı Arşivleme özelliği sayesinde, bozuk sıkıştırma dosyalarını es geçebilirsiniz. Sürükle ve bırak fonksiyonunu kullanarak doğrudan hedef klasöre arşivdeki dosyayı ayıklayabilirsiniz. ZipCrypto ve AES 256 şifreleme sayesinde arşiv dosyalarını parola ile koruyabilirsiniz.

Bandizip (MAC) İçin Yorum Yap