Bandizip (Portable)

Sponsorlu Bağlantılar
5.10
Sponsorlu Bağlantılar

Dosya Arşivleme ve Sıkıştırma Programı

Bandizip portable, dosya sıkıştırma/arşivleme yapmak için yardımcı olan ücretsiz ve Türkçe arşivleme programıdır. Bandizip tüm popüler arşivleme formatlarını destekler.

Bandizip hafif ve hızlı bir arşivleme programıdır. WinRAR, WinZip ve 7-Zip alternatifi olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca rar, zip ve 7zip formatlarını da destekler. Programın özelliklerine kısaca bakacak olursak;

Zip (z01), ZipX (zx01), TAR, TGZ, 7Z (7z.001), LZH, ISO, EXE (e01) formatları arşivleme ve bu arşivlerden dosya çıkarma/ayıklama yapmayı sağlar. RAR(part1.rar, r01), ACE, ALZ, APK, ARJ, BH, BZ, BZ2, CAB, EGG, GZ, J2J, JAR, IMG, IPA, ISO, LHA, LZH, LZMA, PMA, TBZ, TBZ2, TGZ, TLZ, TXZ, UDF, WAR, WIM, XZ, Z arşiv formatlarını ise sadece açmayı sağlar.

Bandizip (Portable) çok hızlı arşivleme yapmayı sağlar. Yüksek Hızlı Arşivleme özelliği sayesinde, bozuk sıkıştırma dosyalarını es geçebilirsiniz. Sürükle ve bırak fonksiyonunu kullanarak doğrudan hedef klasöre arşivdeki dosyayı ayıklayabilirsiniz. ZipCrypto ve AES 256 şifreleme sayesinde arşiv dosyalarını parola ile koruyabilirsiniz.

Bandizip (Portable) İçin Yorum Yap