Barkod Tarayıcı

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Barkod Tarama Uygulaması

Barkod Tarayıcı android akıllı cihazlarınıza yükleyerek kullanabileceğiniz ücretsiz bir barkod tarama uygulamasıdır. Barkod Tarayıcı kullanıcı dostu bir yapıya sahip olup hızlı bir şekilde barkodları okutabilirsiniz.

Uygulama nasıl kullanılır?

Herhangi bir barkodu taramak için uygulamayı açın ve kamerayı barkoda yaklaştırarak odaklayın. İşte bu kadar basit. Fotoğraf çekme, video çekme ve farklı farklı işlemlere gerek kalmadan hızlı bir şekilde kısa sürede işinizi halledin.

Uygulama barkodu otomatik olarak tanımaktadır. Tarama işleminden sonra barkod bir web sitesine ait olursa siteye yönlendirilirsiniz. Yazı içeren bir barkod ise hemen görüntülenmektedir. Daha önceden taranan barkodlara ait bilgiler saklanır ve daha sonra tekrar ulaşabilirsiniz. Qr Code ve barkod tarama özelliği bulunuyor.

Kendinize ait bir barkod oluşturabilirsiniz (e-posta adresi, telefon numaraları, iletişim bilgileri, coğrafik konum, metin, yer imi, panodan, uygulama). Sosyal medya üzerinden barkod paylaşımı yapabilir, şifre ile korunan web adreslerine gidebilir ve barkod geçmişini csv formatında indirebilme gibi işlemleri kolay bir şekilde yapabileceğiniz faydalı bir uygulama.

Barkod Tarayıcı İçin Yorum Yap