Basketball Stars (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
1.0.3
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Basketball Stars Oyunu

5/5, Toplam: 2 kişi

Basketball Stars, Android mobil cihazlar için ücretsiz çoklu-multiplayer basketbol oyunu. İnternet bağlantısı ile bağlanın ve arkadaşlarınızla veya dünyanın herhangi bir yerindeki kişilerle basketbol oynamaya başlayın. Multiplayer oynamanın yanı sıra farklı oyun modları var.

Basketball Stars oyunun en sevilen yanı 1’e 1 çoklu basketbol oynanması. Arkadaşlarınızla birebir maç yapın ve yeteneklerinizi gösterin. Topu sür, şut at, sayı yap ve oyunu kazan. Becerilerini, hareketlerini ve feyklerini göster, rakibini atlat ve sayı için atış yap. Savunmada, hücuma nefesini hissettir, topu çal ve atışlarını bloklamak için adımlarını zamanla.

Özelleştirilebilir 3D oyuncular ve çok çeşitli oyun ortamları ile 3D görsellik sunar. Kendinizi kanıtlamak için üst seviye maçlar yapın, özel basket toplarının ve özgün giysilerin kilidini açarak gücünü artır, tarzını belirle.

Android için Basketball Stars oyunu 1’e 1 oynama, gerçeklik içeren 3D görseller, 2 farklı çevrimiçi çoklu oyuncu oyun modu vardır. 350’den fazla özelleştirme ögesi. 40’dan fazla kilitlenmeyen basket topu. Topu sür, feyk at, atış yap, blokla ve potadan güçlü bonusları al.

Basketball Stars (Android) İçin Yorum Yap