Bateri

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Bateri Uygulaması

3.5/5, Toplam: 2 kişi

Bateri Android akıllı telefon ve tabletlere indirerek eğlenceli zaman geçirebilmeniz için geliştirilen ve ücretsiz olarak sunulan bir bateri çalma uygulamasıdır. Uygulama ile sizde gerçek bir baterist gibi bateri çalabilir ve boş zamanlarınızda güzel vakit geçirebilirsiniz.

Uygulamayı ile yapmanız gereken davul pedlerini çalmak için parmaklarınızı davul ve ses ile aynı anda oynatmanız gerekiyor. Basit, kolay, eğlenceli olan uygulamayı kullanmak için fazla gürültü yapmadan veya fazla yer kaplamadan bateri çalmak isteyenler için idealdir. Eğer bateri çalmasını bilmiyorsanız ise üzülmeyin. Uygulama öğretici 60 ders ritimleri ile birlikte geliyor. Ayrıca birlikte oynamak için 12 şarkı ile geliyor ve şarkıları izlemenize olanak sağlar. Kütüphaneden herhangi bir müzik çalıştırın ve davulda ona eşlik etsin.

Uygulama akustik perküsyon örnekleri bulunduruyor. İçerisinde stüdyo ses kalitesi ile kaydedilen sesler mevcut. Çoklu dokunmatik özelliği, 13 davul pedleri, 19 gerçekçi davul sesleri , stüdyo ses kalitesi ile kayıt olmuş sesler, tekme, bas, trampet, tom, zemin, zil, hi-hat, ride, crash, sıçrama, çan, çin, yığın, blok, çıngırak ve tef gibi enstrümanlar, kayıt modu ve komple akustik davul seti ile gelen uygulama bateri meraklılarının sevecekleri bir uygulama.

Bateri İçin Yorum Yap