Battery HD (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Battery HD Uygulaması

Battery HD (Pil & şarj HD – Battery), Android mobil cihazlar için basit ve güzel bir pil ekranı sunan, her etkinlikte ne kadar süreniz kaldığını çabucak öğrenmenizi sağlayan ücretsiz ve Türkçe batarya gösterge, pil & şarj takip uygulamasıdır. Uygulama Android telefon veya tabletin pil ömrünü & şarjını takip etmek için ideal bir uygulamadır. Basit ve göze hitap eden tasarımıyla, cihazınıza özel olarak kalibrasyon sağlar.

Battery HD uygulaması widgetler, canlı duvar kağıdı, bildirimler alanında bilgi, göstergeler: şarj, ısı, voltaj içermektedir.

Müzik dinlerken, video izlerken, telefonda konuşurken, internette dolaşırken ( WiFi / Edge / 3G / 4G ), standby modunda, yeniden şarj etmeye ne kadar kaldığı, LED Cep fenerini kullanırken, 2D ve 3D oyunlarda, kitap okurken, GPS navigasyonu sırasında, videolu sohbetlerde, fotoğraf çekerken, video kaydı yaparken ne kadar şarjınız kaldığını kolayca öğrenin.

Android için Battery HD uygulaması ile telefonunuzun ne kadar pil ömrü kaldığını kolayca öğrenin. Telefon şarjının ne kadar kaldığını Battery HD uygulamasının şık tasarımı ile takip edebilirsiniz.

Battery HD (Android) İçin Yorum Yap