BatteryCare (Portable)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Dizüstü Bilgisayar Batarya Optimizasyonu

BatteryCare (Portable) laptop/dizüstü bilgisayar batarya ömrünü artırmak için kullanım ve performansını optimize etmek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe programdır. Laptop güç seçenekleri ile yapamayacağınız bir çok seçenekler sunmaktadır. Böylece laptop batarya kullanımı tamamen sizin elinizde olacaktır.

Otomatik güç planları arasından seçim yaparak, batarya kullanımını daha kolay hale getirebilirsiniz. BatteryCare yazılımı tek başına ne kadar faydalı olabilir? Bu da sizin laptop’u nasıl kullandığınıza bağlıdır. Laptop batarya ömrünü uzatmak ve uzun yıllar kullanmak ile ilgili blog yazısından faydalanabilirsiniz.

BatteryCare, modern dizüstü bilgisayar pilinin kullanımını ve performansını optimize etmek için oluşturulmuş bir yazılımdır. Bataryanın boşalma döngüsünü izler, ayrıntılı pil bilgileri sağlar ve pil özerkliğini artırmaya ve ömrünü uzatmaya yardımcı olur.

Ayrıntılı pil bilgileri sağlar ve pil boşaltma döngülerini izler. CPU ve Sabit Disk sıcaklık izleme özelliklerini içerir. Pil modunda otomatik olarak devre dışı bırakma gibi gelişmiş özellikleri vardır. Ayrıca, güvenilir bir istatistiksel pil zamanı hesaplama yöntemi de içerir.

Pil optimizasyonu ile ilgili endişeler düşünüldüğünde, BatteryCare sistem performansını etkilemez. İşlemci ve Bellek kaynaklarının yalnızca% 0,1’ini gerektirir.

BatteryCare (Portable) İçin Yorum Yap