Battle City

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Windows PC için ücretsiz tam sürüm tank oyunu

5/5, Toplam: 1 kişi

Eski atari oyunlardan aklımızda kalan ve en beğenilen oyunlardan biride tank oyunuydu. Aynı kalite ve görsellikte olmasa da, Windows bilgisayarında tank oyunu oynamak isteyenler için ücretsiz olarak sunulan Battle City oyununu oynayabilirsiniz. Çok küçük dosya boyutuna sahiptir, kolay ve hızlı bir şekilde indirin ve oynayın. Tüm düşman tanklarını imha edin ve üssü savunun.

Oyun 3D grafiklere sahiptir. Küçük dosya boyutlu olması görüntü kalitesi açısından ne kadar iyi olabileceğini düşünün. Bu yüzden oyunu indirdikten sonra, bu nasıl oyundur diye söylenmeyin.

Atari tank oyununda olduğu gibi üssü korumanız ve ortaya çıkan sizi yok etmeye çalışan tankları imha etmeniz gerekiyor.

Eylem, siz ve düşmanınızın bulunduğu arenada gerçekleşir. Bir tank sürerseniz, amacınız tüm düşman tanklarını imha etmek ve üssü tahrip etmekten korumaktır. Arenada savaşta sizin için çok yararlı olabilecek çeşitli engeller vardır, ancak öte yandan da sizi engelleyebilirler.

Zaman zaman ikramiye, size çeşitli fırsatlar sunulur: düşman tankını havaya uçurma, düşman tankını durdurma, tankını modernleştirme vs hediyeler. Büyüleyici bir oyunun yanında iki kişilik olasılık da var Kullanıcıların oyunu bir bilgisayardan oynatması. Bu durumda, arena üzerinde iki tank görünecek ve kullanıcılar tabanı savunabilecek ve düşmanları birlikte yok edecektir.

Battle City ücretsiz tam sürüm oyun indirin ve hemen oynamaya başlayın.

Battle City İçin Yorum Yap