Bayrak Hafıza Oyunu (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Bayrak Hafıza Oyunu

Bayrak Hafıza Oyunu, çocuk hafıza gelişimi için yardımcı olan Züleyha ilhan tarafından geliştirilen Android mobil cihazlar için ücretsiz bir uygulamadır. Ülke bayraklarını öğrenmeleri için eğlenceli bir ortam sağlıyor. Çocuklarınız hem eğlensin, hem öğrensin hem de hafızasını güçlendirsin. Çocuk hafıza oyunları arayanlar için iyi bir seçim olabilir.

Bu uygulama her ne kadar çocuklar için geliştirilmiş olsa da, büyükler içinde faydalı olacağını düşünüyorum. Ülke bayraklarını öğrenmek için güzel bir uygulama.

Bayrak Hafıza Oyunu uygulamasında bayraklara dokunarak en az hamlede bayrakların çiftlerini bulmanıza gerekiyor. Oyunda 4 farklı oyun modu bulunmaktadır. İlk bölümde 22 ülke bayrağı var. İkinci bölümde 12 Uluslararası Organizasyon bayrağı var. Üçüncü bölümle Türkiye’ye Komşu Devletlerin bayrakları var. Dördüncü bölümde Türkiye’ye dost olan ülkeler ve Türk Devletlerinin bayrakları var.

Her yeni oyunda değişik kombinasyonlar yer alır. Oyunda skor tablosu mevcuttur. HD çözünürlükte görüntü kalitesi sunuyor. Çocukların ilgisini çeken sesler ile öğrenmeyi daha eğlenceli hale getirir. Çocuk gelişimine yardımcı, tanıma ve konsantrasyonu geliştiricidir. Tabletlerde oynanabilecek HD çözünürlüğü desteklemektedir.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Bayrak Hafıza Oyunu (Android) İçin Yorum Yap