FlashBack Express

Sponsorlu Bağlantılar
5.25.0.4229
Sponsorlu Bağlantılar

Windows için ücretsiz en iyi ekran videosu kaydetme programlarından biri

FlashBack Express bir film gibi, gerçek zamanlı olarak masaüstü etkinliği yakalamak ve sonra Flash (FLV ve SWF) ve AVI dosyası olarak kaydetmeyi sağlayan ücretsiz ekran videosu kaydetme yazılımıdır.

PIP görüntü olarak eklenmiş bir web kamerası ile tüm masaüstü, belirli bir pencere veya bir çerçeveli bölgeleri yakalamak, ve aynı zamanda bir mikrofondan ses ve hatta video ekleme yapmayı sağlar. Video sitelerine tek tıklama ile kaydedilen videoları aktarma, imleç vurgulama ve Aero efektleri için destek içerir.

Ekran videosu kaydetmek için harika bir program

FlashBack Express kolay kullanımlı bir arayüze sahiptir. Yüksek kaliteli demolar ve öğretici videolar hazırlayabilirsiniz. Bilgisayar ekranındaki herhangi bir yerin ekran videosunu kaydetmek mümkündür. Yakaladığınız veya kaydettiğiniz videoları popüler video sitesine kolayca yükleyebilirsiniz.

Profesyonel sürümün aksine, BB FlashBack Express çekilen videolar için ek açıklamaları (metin balonları, oklar vb) düzenleme veya ekleme için izin vermez. Webcam Kayıt: FlashBack Express ile web kamerası video kaydı yapabilirsiniz.

Video ile birlikte ses kaydı yapın

Bilgisayar ekranını video olarak kaydederken mikrofon, PC hoparlörleri veya başka bir ses kaynağı kullanarak ses kaydı yapabilirsiniz. Yani eğitici videolar hazırlarken neyi nasıl yaptığınız ile ilgili sesli video eğiticisi hazırlamak mümkündür.

Sosyal medya takipçileriniz veya bilgisayar sorunlarını sesli video olarak kaydederek daha anlaşılır video kaydı yapmak mümkün olacaktır.

Web kamerasından kayıt yapma

Uygulamanın en cazip özelliklerinden biride web kamera ile kayıt yapmaktır. Dilerseniz neler yaptıklarınızı web kamerası ile kaydederek sosyal medyada paylaşabilir, kendi filmlerinizi yapabilir, sunularınıza kendinizden de bir şeyler katabilirsiniz.

Zamanlamalı kayıt yapma

Belirli saatlerde veya uygulamaların açılması ile başlayan ve kapanması ile duran zamanlamalı video kaydı yapabilirsiniz. Özellikle iki elle bilgisayarda çalışırken video kaydını başlatmak ve durdurmak zor olduğu zamanlarda çok işe yarayacak bir özelliktir.

Özellikle internettegezinirken yaptıklarınızı kaydetmek için faydalı olacaktır. Yani ekran videosu kaydını daha sistematik veya otomatik hale getirmek için iyi bir özelliktir.

Video kayıt sınırı yoktur

FlashBack Express ile yaptığınız ekran videosu kayıtları için herhangi bir sınırlama yoktur. Yani dilediğiniz süre boyunca kayıt yapabilirsiniz.

Ayrıca en iyi tarafı ise diğer ücretsiz ekran videosu çekme programlarının aksine yapılan video kayıtlarına filigran eklemez. Bu şu demek oluyor ki, tamamen ücretsiz olarak programı kullanabilirsiniz.

Not: Program 30 günlük deneme sürümü olarak yüklenir ama ücretsiz kayıt yapmanız gerekecektir.

FlashBack Express İçin Yorum Yap