BBM (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
293.0.0.20
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin BlackBerry Messenger (BBM) Mesajlaşma Uygulaması

BlackBerry Messenger (BBM) iOS mobil cihazlar (iPhone, iPad, iPod touch) için anlık sohbetler, sesli aramalar, resim paylaşma, sesli notlar gibi birçok özellik sayesinde arkadaşlarınız ve ailenizle mesajlaşmayı sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. BlackBerry tarafından geliştirilen bu uygulama ile artık sohbet ve mesajlaşmak daha kolay ve keyifli hale gelecek. BBM’in resmi sürümüdür ve Apple App Store’dan hemen indirin. Apple Watch ile uyumludur.

Android, iPhone, Windows Phone ve BlackBerry cihazlardan BlackBerry Messenger (BBM) uygulamasını indirin ve her an her yerden akıllı telefonlarla sohbet edin.

BlackBerry Messenger (BBM) uygulamasını açmanıza gerek yoktur. Arka planda çalışmaktadır ve bir mesaj geldiğinde sizi uyarır. Gönderdiğiniz mesajların ne zaman teslim edildiğini, okunduğunu öğrenebilirsiniz. BBM Voice özelliğini kullanarak sesli mesaj gönderin. Ayrıca ücretsiz sesli aramalar yapma imkanı da sunar. Mesajlarınıza cevap yazmakta olan arkadaşlarınızı görün. Pek çok farklı ifadeler kullanarak duygularınızı veya düşündüklerinizi ifade edebilirsiniz.

Bilgileri paylaşmayı istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Daha özel olduğu ve sizinle iletişim kurabilecek olanları her zaman kontrol etmek için BBM, telefon numaraları veya e-posta adresleri yerine PIN’leri kullanır. İki yönlü dahil olma ile, size kimin mesaj göndereceğini kontrol edin. Birçok kişiyle aynı anda sohbet edin ve paylaşın.

Gruplar – BBM Grup resimleri, listeleri ve randevuları grup üyeleriyle paylaşmanıza yardımcı olur. BBM kişi listenizde olmayan kişilerle de aynı grupta olabilirsiniz.

Çok kişili sohbetler – Birden çok kişiyi birlikte sohbet etmeye davet edin.

Yayın mesajları – Aynı anda birden fazla BBM kişisine mesaj gönderin.

BBM Channels: İlgi alanlarınızla ilgili sohbetlere katılın. Düşüncelerinizi, fikirlerinizi ve sevdiğiniz şeyleri paylaşmak için yeni bir kanal oluşturun. Mevcut BBM kanallarına katılarak sohbetlere dahil olabilir, paylaşımda bulunabilirsiniz. Kendi BBM profilinizi oluşturun: Görüntüleri, resimleri veya hatta animasyonlu resimleri (GIF) kullanarak profil resmi yayınlayın. Durumunuzu güncelleyerek, insanların ne yaptığınızı veya ne hissettiğinizi öğrenmesini sağlayın. iPhone, iPad için BlackBerry Messenger (BBM) uygulamasını şimdi ücretsiz olarak indirin.

BBM (iPhone, iPad)” İçin Bir Cevap

BBM (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap