BCUninstaller - Bulk Crap Uninstaller

Sponsorlu Bağlantılar
3.8
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Bilgisayardan Program Kaldırma Aracı

BCUninstaller – Bulk Crap Uninstaller, Windows bilgisayardan çok temiz bir şekilde program kaldırmaya yardımcı olan ücretsiz program kaldırıcı.

Program geride herhangi bir parça bırakmadan çok temiz ve sorunsuz bir şekilde kaldırma yapar. Özellikle ücretsiz olmayan demo veya deneme amaçlı kurulan programların geride herhangi bir parçasını bırakmadan bilgisayardan kaldırır.

BCUninstaller – Bulk Crap Uninstaller programını indirin ve çalıştırın. Ana ekranda bilgisayarınızda yüklü olan programları listeler. Sol menüden listelenmesini istediğiniz veya istemediğiniz programları filtreleyebilirsiniz. Mesala Microsoft tarafından sunulan programları gizle seçeneği ile Microsoft tarafından geliştirilen programlar listede gözükmez. Filtrelemenin amacı daha kolay ve basit bir şekilde kaldırma işlemini yapmaktır.

Denetim Masası ile yapacağınız kaldırma işlemlerinde program artıkları kalabiliyor. Bu da ilerleyen zamanlarda disk alanında alakasız dosyaların toplanması demektir. Bu program parçalarının yığılması bilgisayarın yavaşlamasına da neden olabilir. BCUninstaller – Bulk Crap Uninstaller ile temiz bir şekilde program kaldırma yapın.

BCUninstaller – Bulk Crap Uninstaller program kaldırıldıktan sonra oluşabilecek herhangi bir sorun için önceden geri yükleme noktası oluşturur. Program kaldırmadan sonra sorun oluşursa geri yükleme noktasına geri dönerek sorunsuz devam edebilirsiniz.

BCUninstaller - Bulk Crap Uninstaller İçin Yorum Yap