Beach Buggy Racing

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone Ücretsiz Tropikal Adada Araba Yarışı

Beach Buggy Racing tropikal bir ada da mükemmel bir araba sürüşü deneyimi yaşamanız için geliştirilen ve Windows Mobile 8.1 akıllı cihazlarınıza indirerek oynayabileceğiniz ücretsiz bir 3D araba yarışıdır.

Adanın birinde farklı bir macera yaşamanız için Beach Buggy Racing size gereken her şeyi sunacaktır. Eğlence dolu anlar parmaklarınızın ucunda sizleri bekliyor. Birbirinden zorlu rakiplere karşı zorlu oyun pistlerinde yarışacaksınız ve şampiyon olmak için elinizden geleni yapmaya çalışacaksınız. Rakip sürücülere karşı özel yeteneklerinizi kullanın. Tropikal bir ortamda hepsi zorlu 12 3D yarış pistlerinde 6 farklı oyun modlarında becerilerinizi test edeceksiniz. Milyonlarca oyun sever tarafında oynanan Beach Buggy Racing araba yarışı oyununda bitiş çizgisine önce varmak için muhteşem fizik tabanlı bir oyunu sizlere sunuyor.

Dinozorların musallat olduğu ormanlarda, lav püsküren volkanlarda, plajlarda ve gizemli bataklıklarda yarışırken benzersiz yarış pisti gizli kısayolları keşfedin. Birbirinden farklı sürprizlerin sizi beklediği oyunda kazanacağınız başarıları yedeklemek için cihazınızı Google hesabınıza senkronize edin. Oyun deneyimini optimize etmek için 3D grafik ayarlarını özelleştirmeyi de unutmayın.

Beach Buggy Racing İndir (Android)
Android Ücretsiz Adada Araba Yarışı
Beach Buggy Racing İndir (iPhone / iPad)
iPhone, iPad Ücretsiz Araba Yarışı
Beach Buggy Racing İndir (Windows Mağaza)
Windows PC için Ücretsiz Araba Yarışı

Beach Buggy Racing Hakkında Yazılar

Beach Buggy Racing İçin Yorum Yap