Beach God İndir (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Beach God: Android Ücretsiz Beceri Oyunu

Beach God

Beach God, Android akıllı tefon ve tabletleriniz ile oynayabileceğiniz eğlenceli vakitler geçirebileceğiniz bir beceri oyunudur. Oyunu ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz. Oyunda bir karakteri kontrol edeceksiniz. Şöyle ki kaslarıyla plajda bulunan kızları etkilemeye çalışacaksınız. Bu şekilde karakterin kaslarını doğru zamanlamaları seçerek ön plana çıkartın kızları etkileyin ve bu şekilde puanlar alın.

Oyun kolay gibi gözükse de tam tersine zor bir oyun olduğunu hatırlatayım. Çünkü oyundaki önemli nokta şu doğru zamanlama ve bir anda almanız gereken kararlar. Karakterimizin önünde bir çizgi var ve plajdaki kızlar da bu çizgiyi geçmeden sizde kaslarınızı ön plana çıkarmanız gerekiyor. Eğer başaramaz iseniz o zaman karakter ölüyor ve kumlara gömülüp gidiyor.

Ekranın yukarısında bir gösterge var ve bu göstergeye de dikkat etmeniz gerekiyor. Siz karakterin kaslarını şişirmeye başladıkça yukarıda bulunan gösterge azalmaya başlıyor ve bitmesi durumunda da karakter ölüyor. Böyle bir durumla karşılaşmamak için  parmağımızı sık sık ekrandan çekmemiz gerekmekte. Yalnız önünüz de ki çizgiden kızların geçmemesine özen gösterin.

Kısa zamanlı eğlenceli vakit geçirmek adına oynamanızı öneriyorum…İyi eğlenceler…

Beach God İndir (Android) İçin Yorum Yap