BearShare 10 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
4.5/5, Toplam: 2 kişi

BearShare: En İyi Türkçe Dosya Paylaşım Programı

BearShare-indir-mp3-indirBearShare, müzik ve video indirmek için en iyi dosya paylaşım (p2p) programlardan birisidir. Milyonlarca fotoğraf, şarkı, müzik, video indirmek için harika bir program.  BearShare, dosya aramak ve dosya indirmek için en iyi bittorent programdır. Kullanım kolaylığı ve yeni arayüzü ile her şey daha kolay olacak.

  • Ücretsiz MP3 müzik indirme
  • Profili, fotoğraf ve müzikleri paylaşın
  • IPod ve Mp3 çalar desteği
  • Ücretsiz müzik ve video indirmek ve keşfetmek

BearShare yeni sürümü ile kitaplığınızı yönetmek ve organize etmek çok kolay. Kaygan görseller ve basit bir düzen ile her zamankinden daha kolay müzik ve videolarınızı tarayabilirsiniz.

iPod ve MP3 çalarlar için Mp3’lerinizi senkronize edebilirsiniz. BearShare kitaplığınızda tüm müzik dosyalarınızı Mp3 çalarlar için kolayca eşitleyebilirsiniz. Müzik dosyalarınız ile bir çalma listesi oluşturabilirsiniz. Favori müzikleriniz artık hep yanınızda olacak.

BearShare hesabınız için bir fotoğraf yükleyin ve profil oluşturun. Yeni insanlarla tanışın ve müziklerinizi arkadaşlarınız ile birlikte dinleyin.

BearShare yeni video modları kolaylığı ile HD videoları yönetmek çok kolay. Artık sorunsuz bir şekilde HD videoları izleyebilirsiniz.

Sonuç olarak müzik indirmek, video indirmek ve dinlemek için ücretsiz ve Türkçe dosya paylaşım programı arıyorsanız BearShare bu alanda en iyi programdır.

BearShare 10 İndir İçin Yorum Yap