Bebek Bakım Rehberi İndir (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Bebek Bakım Rehberi

Bebek Bakım Rehberi Android işletim sistemini kullananlar için faydalı olabilecek uygulamalardan bir tanesidir. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama özellikle yeni anne baba adayları için oldukça yararlı olacak.

Bebek bakımı zordur ve özellikle de yeni anne ve baba adayları için. Bebek ağlıyor neden ağladığını bilemiyorsunuz ve bu durum karşısında ne yapacağınızı bilmiyorsunuz gibi durumlar ile karşılaşmadan önce bilgi sahibi olur iseniz bebeğinize bakma konusunda daha rahat olursunuz. Bebekler her türlü ihtiyaçlarını ağlayarak anlatmaya çalışırlar.

Bu uygulama oldukça zor olan yenidoğan döneminde işinizi biraz kolaylaştırmak,içinizi biraz rahatlatmak ve kendinize güveninizi arttırmak amacıyla hazırlanmış. Bende faydalı olacağını düşündüğüm için siz kullanıcılarımız ile paylaşıyoruz. Bebekle ilgili bilgileri daha önceden öğrenmek size bebeğiniz doğduktan sonra daha çok yarar sağlayacaktır. Hamilelikte bol bol okuyan anne bebek doğduktan sonra da kolayca bilgilerini pekiştirebilir.

İnternet bağlantısına ihtiyaç duymayan uygulama doğumdan, bebek bakımına, yenidoğanın muayenesinden, sık görülen hastalıklara kadar ve daha fazla bilgi yer almaktadır.

Bebek Bakım Rehberi Ekran Görüntüleri

Bebek-bakım-rehberi-indir

Bebek Bakım Rehberi İndir (Android) İçin Yorum Yap