Bedava Online PDF’den Word’e Dönüştürme Yapma

Sponsorlu Bağlantılar

PDF dosyaları internette en çok kullanılan formattır. Özellikle PDF dosyalarını Microsoft Office dosyalarına dönüştürme işlemi yapmak gerekebiliyor. PDF dosyasını Word dosyasına dönüştürme yapmak için piyasada pek çok program vardır. Özellikle PDF formatından Word, XLS, HTML, JPEG ve TIFF formatlarına ücretsiz dönüştürme yapmak isteyenler için Free PDF to Word Converter programı mevcut.

PDF dosyalarını Word (.doc) formatına dönüştürmek için acil bir durum olabilir ve program yüklemek ve çalıştırmak uzun zaman alabilir. Program yüklemek yerine online olarak PDF dosyasını Word dosyasına dönüştürme yapmak için ücretsiz sunulan bir hizmet mevcut.

Freepdfconvert ücretsiz online hizmeti PDF dosyasını .DOCX, .DOC ve .RTF dosyalarına dönüştürme yapabilirsiniz. Neler yapmanız gerekiyor;

Online PDF’den Word’e (doc, docx ve rtf) Dönüştürme

Dönüştürme yapmanız için Free PDF Converter sitesini ziyaret edin. Siteyi ziyaret ettiğiniz zaman aşağıdaki pencereyi göreceksiniz.

free pdf to word converter online

Zaten adımları göreceksiniz. İlk yapmanız gereken Select files… düğmesine tıklayıp PDF dosyasını yüklemek. 2. kısıma dönüştürüldükten sonra dosyayı aşmak için isteğe bağlı olarak e-posta adresini yazabilirsiniz. 3. kısıma ise dönüştürmek istediğiniz dosya formatını seçmeniz gerekiyor. PDF dosyasını yükledikten sonra aşağıdaki pencere görülecektir.

free pdf to word converter online donusturme

Bundan sonra Convert düğmesine basmanız yeterli. Dosyanız hemen dönüştürülecektir. Eğer yanlış dosya seçtiyseniz Remove File düğmesine tıklayarak kaldırabilirsiniz.

Bedava Online PDF’den Word’e Dönüştürme Yapma İçin Yorum Yap