Belirli Gün ve Haftalar

Hemen İndir

Editörün Puanı

Virüs Testi

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 10, 8.1, 8, 7, Vi
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 331 KB
  • Tarih 11 ay Önce
  • İndirme Sayısı 73

Belirli Gün ve Haftalar İle İlgili Bilgiler, Şiirler ve Güzel Sözler

Belirli Gün ve Haftalar 57 başlık altında önemli gün ve haftalar ile ilgili bilgiler, şiirler ve güzel sözler içeren ücretsiz bir uygulamadır. Elinizde olacak bu uygulama ile kolayca belirli gün ve haftalar ile ilgili bilgilere ulaşacaksınız.


Anılarla Atatürk, Dünyanın gözünde Atatürk, Ankara’nın başkent oluşu, anneler günü, Atatürk haftası, Atatürk’ün Ankara’ya gelişi, babalar günü, bilim teknoloji haftası, birleşmiş milletler günü, camiler haftası, Cumhuriyet bayramı, Çanakkale zaferi, deprem haftası, dünya çocuk günü, dünya çocuk kitapları haftası, dünya çocuk şiirleri günü, dünya gıda günü, dünya kadınlar günü, dünya kooperatifçilik günü, dünya su günü, dünya tiyatro günü, enerji tasarrufu haftası, gençlik ve spor bayramı, hayvanları koruma günü, ilköğretim haftası, insan hakları haftası, İstanbul’un fethi, kanser haftası, Kızılay haftası, kütüphane haftası, Mevlana haftası, Milli Egemenlik çocuk bayramı, müzeler haftası, Öğretmenler günü, Nevruz bayramı, okuma bayramı, polis haftası, sağlık haftası, Tıp bayramı, trafik haftası, veremle savaş haftası ve diğer belirli günler ilgili yazılara, şiirler, güzel sözler ve konuşmalar bulacaksınız.

Belirli Gün ve Haftalar ile ilgili şiirler, güzel sözler ve yazılara ulaşacağınız bu ücretsiz uygulamayı hemen indirebilirsiniz.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Belirli Gün ve Haftalar İçin Yorum Yap