Benim için Boyama Kitabı (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Benim için Boyama Kitabı Uygulaması

Canınız sıkıldı ve stres atmak istiyorsanız kaliteli ve eğlenceli Android mobil cihazlar için geliştirilen Benim için Boyama Kitabı uygulamasını deneyebilirsiniz. Her tür şekil ve ebatta tasarımlardan oluşan harika bir boyama uygulamasıdır. Yerler, hayvanlar, insanlar, mandalalar, çiçeklerden oluşan tasarımları kendi zevkinize uygun şekilde boyayın ve paylaşın.

Kırmızı, erik, pastel gibi kullanmak istediğiniz renk paletlerinden seçim yapın ve istediğiniz tasarımlardan birini seçerek boyamaya başlayın. Benim için Boyama Kitabı, girift desenler ve kategorilere ayrılmış olarak hayvanlar, çiçekler, mekanlar, yiyecek ve daha nice tasarımları içeren boyama sayfalarıyla gerçek bir boyama kitabıdır. Uygulama; bir kalemi, pastel boyayı ya da boya fırçasını kağıda sürmenin dokunsal keyfini sihirli bir şekilde dönüştürüyor, ve Android’inizi rahatlamak ve çizim becerilerinizi bilemek için mükemmel bir araca çeviriyor.

Çok çeşitli boyama sayfaları: boyaması son derece rahatlatıcı hayvanlar ve kuşlar, kelebekler ve çiçekler, insanlar ve mekanlar, mandala ve geometrik desenlere ait büyüleyici resimlerden oluşan zengin koleksiyonun keyfini çıkarın. Her birinde 8 renk olan 25+ güzel boya paleti: en iyi uyanı seçin ve bir resmi yumuşak renk tonlarından canlı dinamik tonlara kadar renklerle doldurun.

Düzenleme sonrası efektleri: boyama resminizi paylaşmaya hazır bir sanat eserine çevirmek için vinyet ekleyin ya da dokular uygulayın (tuğlalar, örgü, ahşap, vb.). Hızlı paylaşma: bittikten sonra başyapıtlarınızı arkadaşlarınızla e-posta ile ve sosyal ağlarda paylaşın.

Benim için Boyama Kitabı uygulaması düzenli olarak koleksiyon güncellemesi yapmaktadır. 20 farklı kategoriye ve her kategoride birbirinden güzel tasarımları boyayın. Ayrıca boyama yaptıktan sonra görüntülere efektler uygulayarak paylaşma imkanı sunar.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Benim için Boyama Kitabı (Android) İçin Yorum Yap