Benim Konuşan Angela'm (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Benim Konuşan Angela'm Uygulaması

Windows Phone için Benim Konuşan Angela’m (My Talking Angela) ücretsiz ve Türkçe uygulaması ile Konuşan Angela’nın dünyasını keşfedin ve kılık kıyafetini, saç stilini, makyajını ve evini istediğiniz şekilde düzenleyin. Özellikle genç kızlar için eğlenceli bir oyundur.

Angela’yı kendi sanal hayvanın olarak sahiplen ve ona masal gibi bir hayat sun. Onun tarz sahibi bir şehir kediciği olarak yetişmesine yardımcı ol. Diş fırçalamadan, kıyafet alışverişine kadar her şey senin kontrolünde. Angela’yı kendi öz süper starın yap. Onu yetiştir, ona şarkı söyle, ona lezzetli ziyafetler çek.

Angela’nın tarzını baştan yaratarak çarpıcı tarz anlayışını dışavur. Ruj, göz farı, allık – dilediğince kişiselleştir. Düzinelerce farklı renk, 8.100 farklı kombinasyon ve sonsuz yaratıcı özgürlüğünle kendini gerçek anlamda ifade edebilirsin.

Angela’ya son moda elbiseleri ve güzel balerinden punk ninjaya en şirin kıyafetleri giydir. Ona kusursuz bir saç stili de yaparak görünümünü tamamla. Bir milyonun üzerindeki farklı moda kombinasyonuyla, gerçekten eşsiz bir şeyler yaratman mümkün.

Benim Konuşan Angela'm (Windows Phone) İçin Yorum Yap