Beşiktaş HD Duvar Kağıtları

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz HD Duvar Kağıtları Uygulaması

4.5/5, Toplam: 2 kişi

Beşiktaş HD Duvar Kağıtları büyük takımlarımızdan olan Beşiktaş kulübünün HD kaliteye sahip olan duvar kağıtlarını bulabileceğiniz ücretsiz bir duvar kağıdı ve arka plan resimleri uygulamasıdır. Uygulama sayesinde gönül verdiğiniz Beşiktaş’ın en güzel görüntülerine tek bir dokunuşla ulaşacaksınız. İster duvar kağıdı olarak ayarlayın ister arka plan görüntüsü olarak ayarlayın.

Beşiktaş HD Duvar Kağıtları uygulamasında şu anda Beşiktaş kulübünde top koşturan futbolcular değil daha önceden Beşiktaş kulübünde oynamış ve şimdi başka kulüplere giden oyunculara ait resimlerde bulunmaktadır. Tabi sadece futbolculara ait değil İnönü stadına ait görüntülerin yanı sıra Beşiktaş’ın yeni stadı olacak Vodafone Arena spor kompleksinin de görüntülerini bulabileceksiniz.

Atiba Hutchinson, Emre Metin, Ersan Gülüm, Filip Hološko, Gökhan Süzen, Gökhan Töre, Hugo Almeida, İbrahim Toraman, İsmail Köybaşı, Jermaine Jones, Kerim Frei Koyunlu, Julien Escudé, Muhammed Demirci, Mustafa Pektemek, Necip Uysal, Oğuzhan Özyakup, Olcay Şahan ve daha fazla futbolcuya ait görüntülere bu uygulama sayesinde ulaşabilecek ve cihazınızın ekranını süsleyebileceksiniz.

Beşiktaş HD Duvar Kağıtları İçin Yorum Yap